nr 1160 9534
Grafiskt blad
Sara Åberg, 36x30, signerad och numrerad 48/90, löst blad
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
400 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 5 februari 2018 kl 18:23:48
| Tid |
Kund |
Bud |
3/2 00:19:41
100 kr
3/2 20:36:13