KONST / Litografier / Grafiskt blad 14187407
nr 1418 7407
Raoul Dufy
(1877-1953), Frankrike
Grafiskt blad, Vaktombyte. Ej signerad, Bildmått: 36x44 cm, yttermått inklusive ram: 55x68 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:34:54
13/9 19:27:16
Raoul Dufy
Läs mer om Raoul Dufy