KONST / Litografier / Grafiskt blad 16558323
nr 1655 8323
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Grafiskt blad, Ej signerad, ej numrerad, 42x28 cm, yttermått inklusive ram: 61x46 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:45:53
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr