ART / Lithographs / Graphic art 8493214
nr 849 3214
GRAPHIC ART (F)
2 pcs, Göran Hägg, sheet: 80 x 60 & 46 x 63, lösa blad.
2 st, Göran Hägg, bladets mått: 80 x 60 & 46 x 63
Condition: lösa blad
Monday September 30 2013
at 18:38:01