KONST / Litografier / Grafiska blad 14499072
nr 1449 9072
Grafiska blad
6 st, Gavarni/Monnier, Frankrike, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 31x23 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:20:15
21/2 16:50:56