ART / Lithographs / Graphic art 9344551
*
nr 934 4551
GRAPHIC ART
Mats Nilsson, 'Sheriff', 23/200, 84 x 65,
Mats Nilsson, 'Sheriff', 23/200, 84 x 65
Estimate:
400
Sold:
SEK 100
Auction date:
Monday January 12 2015
at 19:35:01
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/1 19:30:01
1
Vinnande bud
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier mats nilsson
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13
-
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05
-
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20
-
7139 LITOGRAPH IN C..
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Signed, numbered ..//
Present: SEK 700
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:18
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54
*
GRAPHIC ART
Read more about e-auktion
nr 934 4551
GRAPHIC ART
Mats Nilsson, 'Sheriff', 23/200, 84 x 65,
Mats Nilsson, 'Sheriff', 23/200, 84 x 65
| Estimate: | 400 |
|---|---|
| Sold: | SEK 100 |
| Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 12/1 19:30:01 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier mats nilsson
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13 -
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05 -
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20 -
7139 LITOGRAPH IN C..
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Signed, numbered ..//
Present: SEK 700
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:18 -
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54



