KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17154074
nr 1715 4074
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, ”Räven”. Signerad, numrerad 137/180. Gicléetryck, bildmått: 37x28 cm. Yttermått inklusive ram: 41x30 cm, oramat löst blad
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:04:00
4/8 15:57:57