KONST / Litografier / Grafiskt blad 17526367

nr 1752 6367

Grafiskt blad

efter Pablo Picasso, ej signerad ( tryckt signatur). Bildmått: 59x33 cm, yttermått inklusive ram: 79x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:30:21

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor