KONST / Litografier / Grafiskt blad 10176076
nr 1017 6076
Grafiskt blad
Efter Chagall, ej signerad, bladets mått: 38x56
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:01:13
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr