KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17144071
nr 1714 4071
Grafiskt blad
Birgitte Månsson. ”Röd klänning”. Signerad, numrerad 32/100. Gicléetryck, bildmått: 38x28 cm. Yttermått inklusive ram: 41x30 cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:33:21
28/7 19:28:21