KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7884466
nr 788 4466
Gouache
Linna Saari, Landskap med kåta, signerad: Linna Saari -55, 29x35 cm
Kondition: oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:53:52
29/10 17:18:24
Gouache