KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9873290
nr 987 3290
Ã…ke Waldemar Larsson
(1913-1995), Sverige
Gouache, Ã…ke Waldemar Larsson (1913-1995), hus, signerad, 31x43
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:10:13
19/10 07:13:07
Lis Husberg (f. 1920)
Gouache