KONST / Skulptur & konsthantverk / Golvskulpturer 11208481

nr 1120 8481

Golvskulpturer

2 st, 'Austin -89', par, höjd: 82 cm, konstmassa

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 31 juli 2017
kl 18:09:42