KONST / Litografier / Gicléetryck 13913043

nr 1391 3043

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Lars Eje Larsson (f. 1954), Sverige. "Krukor". Signerad, numrerad 69/100, oramat löst blad, bladets mått: 37x28 cm

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson