KONST / Litografier / Grafiskt blad 13913060
nr 1391 3060
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Nuevo". Signerad, numrerad 73/100. Motivet: 23x19 cm, yttermått inklusive ram: 30x26 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:18