KONST / Litografier / Gicléetryck 13913060

nr 1391 3060

Ken Löfgren

(f. 1940), Sverige

Gicléetryck, Ken Löfgren (f. 1940), Sverige. "Nuevo". Signerad, numrerad 73/100. Motivet: 23x19 cm, yttermått inklusive ram: 30x26 cm

Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ken Löfgren

Läs mer om Ken Löfgren