KONST / Litografier / Grafiskt blad 14093038
nr 1409 3038
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Running to the sea". Signerad, numrerad 12/50, oramat löst blad, 41x29 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:35:17