KONST / Litografier / Gicléetryck 13351055

nr 1335 1055

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, "Ballerina". Signerad, numrerad 15/50. Oramat löst blad. Motivet: ca 38x28 cm

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:23:06

29/6 13:01:59 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund