KONST / Litografier / Gicléetryck 14193012

nr 1419 3012

Anette Claesson

(f. 1966), Sverige

Gicléetryck, "Orkide". Signerad, numrerad 8/25. Bildmått: 27x27cm, bladets mått: 40x39 cm, oramad

Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:18:14

18/9 15:52:25 1      Vinnande bud

Anette Claesson

Läs mer om Anette Claesson