![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Grafiskt blad 13765023
*
nr 1376 5023
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, Eldstad. Signerad, numrerad 45/100, giclée på duk, 45x55 cm, oramad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 februari 2021
kl 20:49:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/2 16:37:43
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk eldstad giclée på duk gicléetryck litografier sverige tony warren usa
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Tony Warren
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
nr 1376 5023
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, Eldstad. Signerad, numrerad 45/100, giclée på duk, 45x55 cm, oramad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 februari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/2 16:37:43 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk eldstad giclée på duk gicléetryck litografier sverige tony warren usa
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10