KONST / Litografier / Grafiskt blad 13744013
nr 1374 4013
Per Ola Andersson
(f. 1961), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad, numrerad 32/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Per Ola Andersson, svensk bildkonstnär född i Malmö 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:49:58
25/1 16:47:06
Per Ola Andersson
Läs mer om Per Ola Andersson