KONST / Litografier / Grafiskt blad 14245007
nr 1424 5007
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Kärlek". Signerad, numrerad 14/20, bladets mått: ca 50x40cm, oramat löst blad
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:00:23
150 kr
200 kr
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin