KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767329
nr 1376 7329
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Vinterlandskap. Signerad, numrerad EA 6/10. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:23:55
1/2 18:59:11