KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14765001
nr 1476 5001
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, "Varg". Signerad, numrerad 50/60. Giclee fine art. Bildmått: 38x56 cm, bladets mått: 41x61 cm, oramat löst blad
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:17:17
17/6 21:29:24