ART / Lithographs / Giclée 13725019
nr 1372 5019
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Jonas Nilsson (b. 1968), Sweden. Fox. Signed, numbered 142/180. Subject: ca 38x28 cm, unframed,
Gicléetryck, Räv. Signerad, numrerad 142/180. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
Jonas Nilsson, Swedish painter, born 1968.
SEK 200
Monday January 18 2021
at 18:52:10
100 kr
150 kr