KONST / Litografier / Grafiskt blad 13903059
nr 1390 3059
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fullmoon". Signerad, numrerad 98/100. Motivet: ca 17x26 cm, yttermått inklusive ram: 28x35 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:31:57
8/4 20:21:09