ART / Lithographs / Giclée 14277014
nr 1427 7014
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Dungeons". Signed, numbered 11/50. Image dimensions: 60x42cm, unframed,
Gicléetryck, "Dungeons". Signerad, numrerad 11/50. Bildmått: 60x42cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 100
Monday October 25 2021
at 18:28:11
21/10 12:46:10