KONST / Litografier / Grafiskt blad 13513005
nr 1351 3005
Helene Schmitz
(f. 1960), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Magnolia, ej signerad, 75x58 cm. Inköpt direkt av konstnären
Helene Schmitz, svensk konstfotograf född 1960.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:08:34
28/9 09:48:31
2.400 kr
28/9 20:04:04
- Klassiska
28 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska