KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725012

nr 1372 5012

Gudrun Kellerman

(f. 1943), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Sunday Morning". Signerad, numrerad 46/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad

Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:21:58

15/1 13:19:55 1      150 kr
18/1 17:56:25 2      Vinnande bud

Gudrun Kellerman

Läs mer om Gudrun Kellerman