ART / Lithographs / Giclée 14246010
nr 1424 6010
GICLÉE
Carl Linderoth, "Uppträde". Signed, numbered 83/100. Image dimensions: 28x3Bcm, unframed,
Gicléetryck, Carl Linderoth, "Uppträde". Signerad, numrerad 83/100. Bildmått: 28x3Bcm, oramat löst blad
700
SEK 300
Monday October 11 2021
at 19:55:12
10/10 10:08:18