ART / Lithographs / Giclée 14277007
nr 1427 7007
GICLÉE
Bengt Bengtsson, "Jester". Signed, numbered 98/100. Image dimensions: , löst blad28x38 cm,
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Jester". Signerad, numrerad 98/100. Bildmått: 28x38 cm, löst blad
SEK 100
Monday October 25 2021
at 18:28:11
20/10 02:23:41