KONST / Litografier / Grafiskt blad 14193013
nr 1419 3013
Grafiskt blad
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Comic Girl". Signerad, numrerad 25/50. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:29:46
19/9 17:09:02
300 kr
20/9 19:22:05