KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Modeteckningar 5977056
nr 597 7056
Modeteckningar
5 st, Märta Gustavsson 1950-tal, största mått ca 70 x 48 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 19:41:09
500 kr
500 kr
31 aug
TEMA Vintage
Mode, Märthaskolan och vackra textilier
"Märt ...
Läs mer om TEMA Vintage