KONST / Litografier / Färglitografi / collage 16894219
nr 1689 4219
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Färglitografi / collage, Signerad, numrerad 73/125. Färglitografi. Bladets mått: 66x49 cm, yttermått inklusive ram: 75x60 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:14:22
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy