KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning / collage 17422023
nr 1742 2023
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Etsning / collage, Signerad, numrerad 43/60, bladets mått: 46x56 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:48:59
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard