KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16406156
nr 1640 6156
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsningar, + träsnitt, 3 st, Oramade lösa blad. Signerad, daterad 1951 & 1960, bladets mått: 30x44 - 50x61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:13:56
2/9 19:04:25
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist