KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13441073
nr 1344 1073
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 3 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: ca 6x7
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:25:52
100 kr
200 kr
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare
nr 1344 1073
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 31 augusti 2020 |
Staffan Snidare