KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13229107
nr 1322 9107
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsningar, 2 st, Rune Kjellström, Slussenmotiv. Signerad. Motivet: 21x34- 28x35cm
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:31:15
25/4 12:08:04