KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13229107

nr 1322 9107

Lennart Glemme

(f. 1927), Sverige

Etsningar, 2 st, Rune Kjellström, Slussenmotiv. Signerad. Motivet: 21x34- 28x35cm

Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 april 2020
kl 19:31:15

25/4 12:08:04 1      Vinnande bud

Lennart Glemme

Läs mer om Lennart Glemme