KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14997257
nr 1499 7257
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
Etsningar, 7 st, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 34x28 - 44x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:17:07
100 kr
200 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson
nr 1499 7257
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 1.300 kr |
måndag 31 oktober 2022 |
Palle Svensson