KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12665573
nr 1266 5573
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Etsningar, 2 st, 200-upplaga, signerad. Dansös, Månsken. Motivet: 19x13 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:32:57
29/7 19:27:16
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund