KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16427146
nr 1642 7146
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 5 st, Yttermått inklusive ram: 33x29-43x33 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:36:55
16/9 19:13:59
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg