KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16937455
nr 1693 7455
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerad, numrerad 100 upplaga, yttermått inklusive ram: 40x70
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:14:23
13/4 18:20:32
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda
nr 1693 7455
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 14 april 2025 |
| 13/4 18:20:32 | 1 | Vinnande bud |
Erik Olsson Sanda