KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12872133

nr 1287 2133

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Etsningar, 2 st. Hästar. Signerad, 1923. Motivet: 18x22 + 23x33

Kondition: ramskada

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 november 2019
kl 18:55:44

4/11 12:39:57 1      150 kr
11/11 09:38:40 2      Vinnande bud

Acke Ã…slund

Läs mer om Acke Ã…slund