KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165294
nr 1616 5294
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsningar, 5 st + 1 st färglitografi, Yttermått inklusive ram: 28x21-33x47 cm. Signerad
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:48:41
29/4 17:45:45
Lennart Glemme
nr 1616 5294
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 29 april 2024 |
| 29/4 17:45:45 | 1 | Vinnande bud |