KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13546449
nr 1354 6449
Etsning
Vlasta Benesova (1930), Signerad, numrerad 3/8, "Herbst". Motivet: 19x15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:57:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)