KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10515095

nr 1051 5095

Uno Stallarholm

(1894-1974), Sverige

Etsning, Uno Stallarholm (1894-1974), Nordiska museet och Galärvarvet, signerad 1926, 19x47

Utrop:

500 kr

måndag 22 augusti 2016
kl 19:09:17

  • Tema
  • 22 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv

Uno Stallarholm

Läs mer om Uno Stallarholm