KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13439202
nr 1343 9202
Etsning
Oidentifierad konstnär. 3+ 1, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 20x14-22x33cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:56:09
24/8 18:29:46
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm