KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15328242

nr 1532 8242

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad Jan Haas. Signerad, daterad 1970. Bildmått: 15x16 cm, yttermått inklusive ram: 34x40 cm

måndag 3 april 2023
kl 19:06:12