KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15936142
nr 1593 6142
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus. Signerad, numrerad 88/150. Bildmått: 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm
Utrop:
300 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:10:03
Lis Husberg (f. 1920)
Etsning
nr 1593 6142
Etsning
| Utrop: | 300 kr |
måndag 29 januari 2024 |
Lis Husberg (f. 1920)