KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7748312
nr 774 8312
Torkel Dahlstedt
(f. 1942), Sverige
Etsning, Torkel Dahlstedt (f. 1942), rökslinga, 2/50, 20x15, signerad
Torkel Dahlstedt, svensk målare, skulptör och grafiker född i Uppsala 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:21:52
27/8 17:02:22
Torkel Dahlstedt
Läs mer om Torkel Dahlstedt
Torkel Dahlstedt
Läs mer om Torkel Dahlstedt
nr 774 8312
Torkel Dahlstedt
(f. 1942), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 27 augusti 2012 |
| 27/8 17:02:22 | 1 | Vinnande bud |
Torkel Dahlstedt