KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8759262

nr 875 9262

Stig Ã…sberg

(1909-1968), Sverige

Etsning, Stig Ã…sberg (1909-1968), tallskog, signerad, motivet: 15x21

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 februari 2014
kl 19:48:19

Stig Ã…sberg

Läs mer om Stig Ã…sberg