KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8759262
nr 875 9262
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Stig Ã…sberg (1909-1968), tallskog, signerad, motivet: 15x21
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:48:19
150 kr
350 kr
250 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg